DIN 7983 A2 C 3,5X70 H
Levyruuvit, ristiura, kupu-uppokanta
Nimikkeen numero
7983235 70
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377169426
Nettopaino 100:aa kohti
0,375 kg
Nimikkeen numero
7983235 70
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377169426
Nettopaino 100:aa kohti
0,375 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 3,5 mm |
| Halkaisija tuuma (d) | 6 " |
| Kokonaispituus (l) | 70 mm |
| Kokonaispituus tuuma ((Tuuma)) | 2,75 " |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | raised |
| Kannan halkaisija (dk) | 6,8 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,1 mm |
| Mitta m (m) | 4,6 mm |
| Kanta | PH2 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Phillips |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä mukaan lukien teollisuusympäristö ja meren läheisyys.
Ruuvattavien osien levyjen on oltava suurempia kuin valitun ruuvin kierteen nousu
Käyttöalue
MetallirakennusOminaisuudet
- Levykierre- PH
- kupu-uppokanta
Jaa DIN 7983 A2 C 3,5X70 H