DIN 7983 A2 C 5,5X16 Z
Levyruuvit, ristiura, kupu-uppokanta
Nimikkeen numero
79832055 16
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377168900
Nettopaino 100:aa kohti
0,312 kg
Nimikkeen numero
79832055 16
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377168900
Nettopaino 100:aa kohti
0,312 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 5,5 mm |
| Halkaisija tuuma (d) | 12 " |
| Kokonaispituus (l) | 16 mm |
| Kokonaispituus tuuma ((Tuuma)) | 0,625 " |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | raised |
| Kannan halkaisija (dk) | 10,8 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3,4 mm |
| Mitta m (m) | 6,6 mm |
| Kanta | PZ3 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Pozidriv |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä mukaan lukien teollisuusympäristö ja meren läheisyys.
Ruuvattavien osien levyjen on oltava suurempia kuin valitun ruuvin kierteen nousu
Käyttöalue
MetallirakennusOminaisuudet
- Levykierre- PZ
- kupu-uppokanta
Jaa DIN 7983 A2 C 5,5X16 Z