DIN 7983 A4 C 4,8X110 Z
Levyruuvit, ristiura, kupu-uppokanta
Nimikkeen numero
79834048 110
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377323712
Nettopaino 100:aa kohti
1,158 kg
Pakkausyksiköt:
200
Nimikkeen numero
79834048 110
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377323712
Nettopaino 100:aa kohti
1,158 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4,8 mm |
| Halkaisija tuuma (d) | 10 " |
| Kokonaispituus (l) | 110 mm |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | raised |
| Kannan halkaisija (dk) | 9,5 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3 mm |
| Mitta m (m) | 5,1 mm |
| Kanta | PZ2 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Pozidriv |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä mukaan lukien teollisuusympäristö ja meren läheisyys.
Ruuvattavien osien levyjen on oltava suurempia kuin valitun ruuvin kierteen nousu
Käyttöalue
MetallirakennusOminaisuudet
- Levykierre- PZ
- kupu-uppokanta
Jaa DIN 7983 A4 C 4,8X110 Z