DIN 7983 A4 C 4,8X9,5 H
Levyruuvit, ristiura, kupu-uppokanta
Nimikkeen numero
7983448 95
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377171658
Nettopaino 100:aa kohti
0,110 kg
Nimikkeen numero
7983448 95
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377171658
Nettopaino 100:aa kohti
0,110 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4,8 mm |
| Halkaisija tuuma (d) | 10 " |
| Kokonaispituus (l) | 9,5 mm |
| Kokonaispituus tuuma ((Tuuma)) | 0,375 " |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | raised |
| Kannan halkaisija (dk) | 9,5 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3 mm |
| Mitta m (m) | 5,4 mm |
| Kanta | PH2 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Phillips |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä mukaan lukien teollisuusympäristö ja meren läheisyys.
Ruuvattavien osien levyjen on oltava suurempia kuin valitun ruuvin kierteen nousu
Käyttöalue
MetallirakennusOminaisuudet
- Levykierre- PH
- kupu-uppokanta
Jaa DIN 7983 A4 C 4,8X9,5 H