DIN 7984 A2-070 M 8X110
Kuusiokoloruuvit, matala lieriökanta
Nimikkeen numero
798428 110
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377263261
Nettopaino 100:aa kohti
4,600 kg
Nimikkeen numero
798428 110
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377263261
Nettopaino 100:aa kohti
4,600 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 8 mm |
| Kokonaispituus (l) | 110 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | sylinterikansi |
| Kannan halkaisija (dk) | 13 mm |
| Kannan korkeus (k) | 5 mm |
| Kanta | SW 5 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
| Kierteen pituus (b) | 22 mm |
| vahvuus (Rm) | 560 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusOminaisuudet
- "0" = alennettu kantavuusJaa DIN 7984 A2-070 M 8X110