DIN 7984 A2 M 6X14
Kuusiokoloruuvit, matala lieriökanta
Nimikkeen numero
798426 14
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377173010
Nettopaino 100:aa kohti
0,429 kg
Nimikkeen numero
798426 14
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377173010
Nettopaino 100:aa kohti
0,429 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 6 mm |
| Kokonaispituus (l) | 14 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | sylinterikansi |
| Kannan halkaisija (dk) | 10 mm |
| Kannan korkeus (k) | 4 mm |
| Kanta | SW 4 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
| Kierteen pituus (b) | 14 mm |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusOminaisuudet
- "0" = alennettu kantavuusJaa DIN 7984 A2 M 6X14