DIN 7984 A4 M 20X55
Kuusiokoloruuvit, matala lieriökanta
Nimikkeen numero
7984420 55
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377173904
Nettopaino 100:aa kohti
16,000 kg
Pakkausyksiköt:
25
Nimikkeen numero
7984420 55
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377173904
Nettopaino 100:aa kohti
16,000 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 20 mm |
| Kokonaispituus (l) | 55 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | sylinterikansi |
| Kannan halkaisija (dk) | 30 mm |
| Kannan korkeus (k) | 11 mm |
| Kanta | SW 14 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
| Kierteen pituus (b) | 55 mm |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusOminaisuudet
- "0" = alennettu kantavuusJaa DIN 7984 A4 M 20X55