DIN 7984 A4 M 24X40
Kuusiokoloruuvit, matala lieriökanta
Nimikkeen numero
7984424 40
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377263582
Nettopaino 100:aa kohti
19,300 kg
Pakkausyksiköt:
10
Nimikkeen numero
7984424 40
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377263582
Nettopaino 100:aa kohti
19,300 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 24 mm |
| Kokonaispituus (l) | 40 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | sylinterikansi |
| Kannan halkaisija (dk) | 36 mm |
| Kannan korkeus (k) | 13 mm |
| Kanta | SW 19 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
| Kierteen pituus (b) | 40 mm |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusOminaisuudet
- "0" = alennettu kantavuusJaa DIN 7984 A4 M 24X40