DIN 7984 A4 M 4X30
Kuusiokoloruuvit, matala lieriökanta
Nimikkeen numero
798444 30
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377174154
Nettopaino 100:aa kohti
0,313 kg
Pakkausyksiköt:
500
Nimikkeen numero
798444 30
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377174154
Nettopaino 100:aa kohti
0,313 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4 mm |
| Kokonaispituus (l) | 30 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | sylinterikansi |
| Kannan halkaisija (dk) | 7 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,8 mm |
| Kanta | SW 2,5 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
| Kierteen pituus (b) | 14 mm |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusOminaisuudet
- "0" = alennettu kantavuusJaa DIN 7984 A4 M 4X30