DIN 7985 A2 M 10X25 H
Ristiuraruuvit, kupukanta
Nimikkeen numero
7985210 25
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377248930
Nettopaino 100:aa kohti
2,770 kg
Nimikkeen numero
7985210 25
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377248930
Nettopaino 100:aa kohti
2,770 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 10 mm |
| Kokonaispituus (l) | 25 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 20 mm |
| Kannan korkeus (k) | 7,5 mm |
| Kanta | PH4 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Phillips |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 7985 A2 M 10X25 H