DIN 7985 A4 M 1,6X20 Z
Ristiuraruuvit, kupukanta
Nimikkeen numero
79854016 20
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377293442
Nettopaino 100:aa kohti
0,028 kg
Pakkausyksiköt:
1.000
Nimikkeen numero
79854016 20
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377293442
Nettopaino 100:aa kohti
0,028 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 1,6 mm |
| Kokonaispituus (l) | 20 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 3,2 mm |
| Kannan korkeus (k) | 1,3 mm |
| Kanta | PZ0 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Pozidriv |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 7985 A4 M 1,6X20 Z