DIN 7985 A4 M 2,5X22 Z
Ristiuraruuvit, kupukanta
Nimikkeen numero
79854025 22
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377293459
Nettopaino 100:aa kohti
0,091 kg
Pakkausyksiköt:
1.000
Nimikkeen numero
79854025 22
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377293459
Nettopaino 100:aa kohti
0,091 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 2,5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 22 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 5 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2 mm |
| Kanta | PZ1 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Pozidriv |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 7985 A4 M 2,5X22 Z