DIN 7985 A4 M 2X16 H
Ristiuraruuvit, kupukanta
Nimikkeen numero
798542 16
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377178855
Nettopaino 100:aa kohti
0,042 kg
Nimikkeen numero
798542 16
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377178855
Nettopaino 100:aa kohti
0,042 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 2 mm |
| Kokonaispituus (l) | 16 mm |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 4 mm |
| Kanta | PH1 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Phillips |
| Kannan korkeus (k) | 1,6 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 7985 A4 M 2X16 H