DIN 7985 A4 M 6X40 Z
Ristiuraruuvit, kupukanta
Nimikkeen numero
7985406 40
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377178695
Nettopaino 100:aa kohti
1,050 kg
Pakkausyksiköt:
200
Nimikkeen numero
7985406 40
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377178695
Nettopaino 100:aa kohti
1,050 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 6 mm |
| Kokonaispituus (l) | 40 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 12 mm |
| Kannan korkeus (k) | 4,6 mm |
| Kanta | PZ3 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Pozidriv |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 7985 A4 M 6X40 Z