DIN 7985 A4 M 6X45 H
Ristiuraruuvit, kupukanta
Nimikkeen numero
798546 45
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377179647
Nettopaino 100:aa kohti
1,140 kg
Nimikkeen numero
798546 45
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377179647
Nettopaino 100:aa kohti
1,140 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 6 mm |
| Kokonaispituus (l) | 45 mm |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 12 mm |
| Kanta | PH3 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Phillips |
| Kannan korkeus (k) | 4,6 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 7985 A4 M 6X45 H