DIN 7995 A2 4,5X20 Z
Puuruuvit, ristiura, kupu-uppokanta
Nimikkeen numero
7995245 20
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377184030
Nettopaino 100:aa kohti
0,224 kg
Pakkausyksiköt:
200
Nimikkeen numero
7995245 20
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377184030
Nettopaino 100:aa kohti
0,224 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4,5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 20 mm |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| lanka Net | puu thread |
| pään muoto | raised |
| Kannan halkaisija (dk) | 8,3 mm |
| Kanta | PZ2 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Pozidriv |
| Kierteen pituus (b) | 12 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,35 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitokseen puualalla.Käyttöalue
PuurakennusJaa DIN 7995 A2 4,5X20 Z