DIN 7996 A2 3,0X25 Z
Puuruuvit, ristiura, kupukanta
Nimikkeen numero
7996230 25
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377184504
Nettopaino 100:aa kohti
0,114 kg
Pakkausyksiköt:
200
Nimikkeen numero
7996230 25
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377184504
Nettopaino 100:aa kohti
0,114 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 3 mm |
| Kokonaispituus (l) | 25 mm |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| lanka Net | puu thread |
| pään muoto | Panhead |
| Kannan halkaisija (dk) | 6 mm |
| Kanta | PZ1 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Pozidriv |
| Kierteen pituus (b) | 15 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,1 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitokseen puualalla.Käyttöalue
PuurakennusJaa DIN 7996 A2 3,0X25 Z