DIN 7996 A2 4,5X65 Z
Puuruuvit, ristiura, kupukanta
Nimikkeen numero
7996245 65
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377184788
Nettopaino 100:aa kohti
0,630 kg
Pakkausyksiköt:
200
Nimikkeen numero
7996245 65
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377184788
Nettopaino 100:aa kohti
0,630 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4,5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 65 mm |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| lanka Net | puu thread |
| pään muoto | Panhead |
| Kannan halkaisija (dk) | 9 mm |
| Kanta | PZ2 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Pozidriv |
| Kierteen pituus (b) | 39 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3,1 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitokseen puualalla.Käyttöalue
PuurakennusJaa DIN 7996 A2 4,5X65 Z