DIN 84 A2 M 1,4X4
Uraruuvit, lieriökanta
Nimikkeen numero
0084214 4
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377007292
Nettopaino 100:aa kohti
0,007 kg
Nimikkeen numero
0084214 4
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377007292
Nettopaino 100:aa kohti
0,007 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 1,4 mm |
| Kokonaispituus (l) | 4 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | sylinterikansi |
| Kannan halkaisija (dk) | 2,6 mm |
| Kannan korkeus (k) | 0,9 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 84 A2 M 1,4X4