DIN 84 A2 M 1X10
Uraruuvit, lieriökanta
Nimikkeen numero
008421 10
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377006998
Nettopaino 100:aa kohti
0,010 kg
Nimikkeen numero
008421 10
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377006998
Nettopaino 100:aa kohti
0,010 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 1 mm |
| Kokonaispituus (l) | 10 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | sylinterikansi |
| Kannan halkaisija (dk) | 2 mm |
| Kannan korkeus (k) | 0,7 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 84 A2 M 1X10