DIN 84 A2 M 2,6X8
Uraruuvit, lieriökanta
Nimikkeen numero
0084226 8
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377007957
Nettopaino 100:aa kohti
0,042 kg
Nimikkeen numero
0084226 8
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377007957
Nettopaino 100:aa kohti
0,042 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 2,6 mm |
| Kokonaispituus (l) | 8 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | sylinterikansi |
| Kannan halkaisija (dk) | 5 mm |
| Kannan korkeus (k) | 1,7 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 84 A2 M 2,6X8