DIN 84 A4 M 1,6X16
Uraruuvit, lieriökanta
Nimikkeen numero
0084416 16
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377280749
Nettopaino 100:aa kohti
0,023 kg
Pakkausyksiköt:
1.000
Nimikkeen numero
0084416 16
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377280749
Nettopaino 100:aa kohti
0,023 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 1,6 mm |
| Kokonaispituus (l) | 16 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | sylinterikansi |
| Kannan halkaisija (dk) | 3 mm |
| Kannan korkeus (k) | 1 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 84 A4 M 1,6X16