DIN 84 A4 M 8X70
Uraruuvit, lieriökanta
Nimikkeen numero
008448 70
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377010926
Nettopaino 100:aa kohti
2,700 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
008448 70
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377010926
Nettopaino 100:aa kohti
2,700 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 8 mm |
| Kokonaispituus (l) | 70 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | sylinterikansi |
| Kannan halkaisija (dk) | 13 mm |
| Kannan korkeus (k) | 5 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 84 A4 M 8X70