DIN 85 A2 M 2X14
Uraruuvit, matalalieriökanta
Nimikkeen numero
008522 14
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377010971
Nettopaino 100:aa kohti
0,037 kg
Pakkausyksiköt:
1.000
Nimikkeen numero
008522 14
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377010971
Nettopaino 100:aa kohti
0,037 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 2 mm |
| Kokonaispituus (l) | 14 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Flathead |
| Kannan halkaisija (dk) | 4 mm |
| Kannan korkeus (k) | 1,3 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 85 A2 M 2X14