DIN 85 A2 M 6X80
Uraruuvit, matalalieriökanta
Nimikkeen numero
008526 80
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377011824
Nettopaino 100:aa kohti
1,680 kg
Nimikkeen numero
008526 80
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377011824
Nettopaino 100:aa kohti
1,680 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 6 mm |
| Kokonaispituus (l) | 80 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Flathead |
| Kannan halkaisija (dk) | 12 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3,6 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 85 A2 M 6X80