DIN 85 A2 M 8X16
Uraruuvit, matalalieriökanta
Nimikkeen numero
008528 16
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377011862
Nettopaino 100:aa kohti
1,120 kg
Nimikkeen numero
008528 16
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377011862
Nettopaino 100:aa kohti
1,120 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 8 mm |
| Kokonaispituus (l) | 16 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Flathead |
| Kannan halkaisija (dk) | 16 mm |
| Kannan korkeus (k) | 4,8 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 85 A2 M 8X16