DIN 85 A4 M 3,5X20
Uraruuvit, matalalieriökanta
Nimikkeen numero
0085435 20
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377281715
Nettopaino 100:aa kohti
0,172 kg
Pakkausyksiköt:
500
Nimikkeen numero
0085435 20
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377281715
Nettopaino 100:aa kohti
0,172 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 3,5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 20 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Flathead |
| Kannan halkaisija (dk) | 7 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,1 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 85 A4 M 3,5X20