DIN 85 A4 M 6X90
Uraruuvit, matalalieriökanta
Nimikkeen numero
008546 90
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377282057
Nettopaino 100:aa kohti
1,860 kg
Pakkausyksiköt:
200
Nimikkeen numero
008546 90
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377282057
Nettopaino 100:aa kohti
1,860 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 6 mm |
| Kokonaispituus (l) | 90 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Flathead |
| Kannan halkaisija (dk) | 12 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3,6 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 85 A4 M 6X90