DIN 910 A4 G 2" DIN 228:n muk.
Kuusioputkitulpat, laipalliset, kaasukierre
Nimikkeen numero
091042
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377058201
Nettopaino 100:aa kohti
69,500 kg
Pakkausyksiköt:
5
Nimikkeen numero
091042
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377058201
Nettopaino 100:aa kohti
69,500 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Kulmamitta (e) | 39,55 mm |
| lanka Net | BSP kierre |
| Kanta | SW 36 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Kokonaispituus (l) | 40 mm |
| Halkaisija tuuma (d) | 2" " |
| Kauluksen halkaisija (d2) | 68 mm |
| Mitta c (c) | 5 mm |
| Mitta m (m) | 15 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 910 A4 G 2" DIN 228:n muk.