DIN 920 A2 M 3X10
Uraruuvit, pieni matalalieriökanta
Nimikkeen numero
092023 10
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377077684
Nettopaino 100:aa kohti
0,055 kg
Pakkausyksiköt:
500
Nimikkeen numero
092023 10
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377077684
Nettopaino 100:aa kohti
0,055 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 3 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Kokonaispituus (l) | 10 mm |
| Kierteen pituus (b) | 9 mm |
| Kannan korkeus (k) | 1,8 mm |
| Kannan halkaisija (dk) | 4 mm |
| pään muoto | Flathead |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 920 A2 M 3X10