DIN 923 1.4305 M 5X6
Soviteuraruuvit, matalalieriökanta
Nimikkeen numero
092325 6
Teräslaatu
A1
EAN/GTIN
4043377078544
Nettopaino 100:aa kohti
0,435 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
092325 6
Teräslaatu
A1
EAN/GTIN
4043377078544
Nettopaino 100:aa kohti
0,435 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 5 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Kokonaispituus (l) | 6 mm |
| Kierteen pituus (b) | 7 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,7 mm |
| Kannan halkaisija (dk) | 11 mm |
| pään muoto | Flathead |
| Kokonaispituus (max) (l) | 13 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 923 1.4305 M 5X6