DIN 923 1.4305 M 6X25
Soviteuraruuvit, matalalieriökanta
Nimikkeen numero
092326 25
Teräslaatu
A1
EAN/GTIN
4043377078605
Nettopaino 100:aa kohti
1,380 kg
Pakkausyksiköt:
50
Nimikkeen numero
092326 25
Teräslaatu
A1
EAN/GTIN
4043377078605
Nettopaino 100:aa kohti
1,380 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 6 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Kokonaispituus (l) | 25 mm |
| Kierteen pituus (b) | 9 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3,1 mm |
| Kannan halkaisija (dk) | 13 mm |
| pään muoto | Flathead |
| Kokonaispituus (max) (l) | 34 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 923 1.4305 M 6X25