DIN 923 1.4305 M 8X16
Soviteuraruuvit, matalalieriökanta
Nimikkeen numero
092328 16
Teräslaatu
A1
EAN/GTIN
4043377078681
Nettopaino 100:aa kohti
1,808 kg
Pakkausyksiköt:
50
Nimikkeen numero
092328 16
Teräslaatu
A1
EAN/GTIN
4043377078681
Nettopaino 100:aa kohti
1,808 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 8 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Kokonaispituus (l) | 16 mm |
| Kierteen pituus (b) | 11 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3,8 mm |
| Kannan halkaisija (dk) | 16 mm |
| pään muoto | Flathead |
| Kokonaispituus (max) (l) | 27 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 923 1.4305 M 8X16