DIN 931 A2-50 M 48X120
Kuusioruuvit, osakierre
Nimikkeen numero
0931248 120
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377269669
Nettopaino 100:aa kohti
256,000 kg
Nimikkeen numero
0931248 120
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377269669
Nettopaino 100:aa kohti
256,000 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 48 mm |
| Kokonaispituus (l) | 120 mm |
| Kierteen pituus (b) | 102 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan korkeus (k) | 30 mm |
| Kulmamitta (e) | 82,6 mm |
| Kanta | SW 75 |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin koneissa ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, AurinkokennoJaa DIN 931 A2-50 M 48X120