DIN 931 A2-70 M 16X190
Kuusioruuvit, osakierre
Nimikkeen numero
0931216 190
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377080066
Nettopaino 100:aa kohti
32,600 kg
Nimikkeen numero
0931216 190
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377080066
Nettopaino 100:aa kohti
32,600 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 16 mm |
| Kulmamitta (e) | 26,75 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kanta | SW 24 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
| Kokonaispituus (l) | 190 mm |
| Kierteen pituus (b) | 44 mm |
| Kannan korkeus (k) | 10 mm |
| pään muoto | Kuusiokanta |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin koneissa ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, AurinkokennoJaa DIN 931 A2-70 M 16X190