DIN 931 A4-50 M 45X180
Kuusioruuvit, osakierre
Nimikkeen numero
0931445 180
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377272782
Nettopaino 100:aa kohti
298,000 kg
Pakkausyksiköt:
5
Nimikkeen numero
0931445 180
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377272782
Nettopaino 100:aa kohti
298,000 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 45 mm |
| Kokonaispituus (l) | 180 mm |
| Kierteen pituus (b) | 102 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan korkeus (k) | 28 mm |
| Kulmamitta (e) | 76,95 mm |
| Kanta | SW 70 |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin koneissa ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, AurinkokennoJaa DIN 931 A4-50 M 45X180