DIN 931 A4-70 M 10X100
Kuusioruuvit, osakierre
Nimikkeen numero
0931410 100
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377083050
Nettopaino 100:aa kohti
7,170 kg
Nimikkeen numero
0931410 100
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377083050
Nettopaino 100:aa kohti
7,170 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 10 mm |
| Kokonaispituus (l) | 100 mm |
| Kierteen pituus (b) | 26 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan korkeus (k) | 6,4 mm |
| Kulmamitta (e) | 18,9 mm |
| Kanta | SW 17 |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin koneissa ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, AurinkokennoJaa DIN 931 A4-70 M 10X100