DIN 931 A4-70 M 20X190
Kuusioruuvit, osakierre
Nimikkeen numero
0931420 190
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377084316
Nettopaino 100:aa kohti
51,900 kg
Nimikkeen numero
0931420 190
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377084316
Nettopaino 100:aa kohti
51,900 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 20 mm |
| Kokonaispituus (l) | 190 mm |
| Kierteen pituus (b) | 52 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan korkeus (k) | 12,5 mm |
| Kulmamitta (e) | 33,53 mm |
| Kanta | SW 30 |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin koneissa ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, AurinkokennoJaa DIN 931 A4-70 M 20X190