DIN 931 A4-70 M 22X110
Kuusioruuvit, osakierre
Nimikkeen numero
0931422 110
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377084514
Nettopaino 100:aa kohti
40,000 kg
Nimikkeen numero
0931422 110
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377084514
Nettopaino 100:aa kohti
40,000 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 22 mm |
| Kokonaispituus (l) | 110 mm |
| Kierteen pituus (b) | 50 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan korkeus (k) | 14 mm |
| Kulmamitta (e) | 35,72 mm |
| Kanta | SW 32 |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin koneissa ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, AurinkokennoJaa DIN 931 A4-70 M 22X110