DIN 931 A4-70 M 27X120
Kuusioruuvit, osakierre
Nimikkeen numero
0931427 120
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377084880
Nettopaino 100:aa kohti
69,500 kg
Nimikkeen numero
0931427 120
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377084880
Nettopaino 100:aa kohti
69,500 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 27 mm |
| Kokonaispituus (l) | 120 mm |
| Kierteen pituus (b) | 60 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan korkeus (k) | 17 mm |
| Kulmamitta (e) | 45,2 mm |
| Kanta | SW 41 |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin koneissa ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, AurinkokennoJaa DIN 931 A4-70 M 27X120