DIN 931 A4-70 M 30X170
Kuusioruuvit, osakierre
Nimikkeen numero
0931430 170
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377085139
Nettopaino 100:aa kohti
114,000 kg
Nimikkeen numero
0931430 170
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377085139
Nettopaino 100:aa kohti
114,000 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 30 mm |
| Kokonaispituus (l) | 170 mm |
| Kierteen pituus (b) | 72 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan korkeus (k) | 18,7 mm |
| Kulmamitta (e) | 50,85 mm |
| Kanta | SW 46 |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin koneissa ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, AurinkokennoJaa DIN 931 A4-70 M 30X170