DIN 931 A4-70 M 33X180
Kuusioruuvit, osakierre
Nimikkeen numero
0931433 180
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377085337
Nettopaino 100:aa kohti
148,000 kg
Nimikkeen numero
0931433 180
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377085337
Nettopaino 100:aa kohti
148,000 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 33 mm |
| Kokonaispituus (l) | 180 mm |
| Kierteen pituus (b) | 78 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan korkeus (k) | 21 mm |
| Kulmamitta (e) | 55,37 mm |
| Kanta | SW 50 |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin koneissa ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, AurinkokennoJaa DIN 931 A4-70 M 33X180