DIN 931 A4-80 M 10X50
Kuusioruuvit, osakierre
Nimikkeen numero
093148010 50
Teräslaatu
A4-80
EAN/GTIN
4043377086334
Nettopaino 100:aa kohti
4,110 kg
Pakkausyksiköt:
50
Nimikkeen numero
093148010 50
Teräslaatu
A4-80
EAN/GTIN
4043377086334
Nettopaino 100:aa kohti
4,110 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 10 mm |
| Kokonaispituus (l) | 50 mm |
| Kierteen pituus (b) | 26 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan korkeus (k) | 6,4 mm |
| Kulmamitta (e) | 18,9 mm |
| Kanta | SW 17 |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 800 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin koneissa ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, AurinkokennoJaa DIN 931 A4-80 M 10X50