DIN 931 A4-80 M 14X120
Kuusioruuvit, osakierre
Nimikkeen numero
093148014 120
Teräslaatu
A4-80
EAN/GTIN
4043377273574
Nettopaino 100:aa kohti
16,400 kg
Pakkausyksiköt:
25
Nimikkeen numero
093148014 120
Teräslaatu
A4-80
EAN/GTIN
4043377273574
Nettopaino 100:aa kohti
16,400 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 14 mm |
| Kokonaispituus (l) | 120 mm |
| Kierteen pituus (b) | 34 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan korkeus (k) | 8,8 mm |
| Kulmamitta (e) | 24,49 mm |
| Kanta | SW 22 |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 800 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin koneissa ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, AurinkokennoJaa DIN 931 A4-80 M 14X120