DIN 931 A4-80 M 22X75
Kuusioruuvit, osakierre
Nimikkeen numero
093148022 75
Teräslaatu
A4-80
EAN/GTIN
4043377401182
Nettopaino 100:aa kohti
29,600 kg
Nimikkeen numero
093148022 75
Teräslaatu
A4-80
EAN/GTIN
4043377401182
Nettopaino 100:aa kohti
29,600 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 22 mm |
| Kokonaispituus (l) | 75 mm |
| Kierteen pituus (b) | 50 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan korkeus (k) | 14 mm |
| Kulmamitta (e) | 35,72 mm |
| Kanta | SW 32 |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 800 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin koneissa ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, AurinkokennoJaa DIN 931 A4-80 M 22X75