DIN 931 A4-80 M 27X180
Kuusioruuvit, osakierre
Nimikkeen numero
093148027 180
Teräslaatu
A4-80
EAN/GTIN
4043377245229
Nettopaino 100:aa kohti
94,500 kg
Pakkausyksiköt:
5
Nimikkeen numero
093148027 180
Teräslaatu
A4-80
EAN/GTIN
4043377245229
Nettopaino 100:aa kohti
94,500 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 27 mm |
| Kokonaispituus (l) | 180 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan korkeus (k) | 17 mm |
| Kulmamitta (e) | 45,2 mm |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kanta | SW 41 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 800 N/mm² |
| Kierteen pituus (b) | 66 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin koneissa ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, AurinkokennoJaa DIN 931 A4-80 M 27X180