DIN 931 A4-80 M 33X90
Kuusioruuvit, osakierre
Nimikkeen numero
093148033 90
Teräslaatu
A4-80
EAN/GTIN
4043377245526
Nettopaino 100:aa kohti
88,200 kg
Pakkausyksiköt:
10
Nimikkeen numero
093148033 90
Teräslaatu
A4-80
EAN/GTIN
4043377245526
Nettopaino 100:aa kohti
88,200 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 33 mm |
| Kokonaispituus (l) | 90 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan korkeus (k) | 21 mm |
| Kulmamitta (e) | 55,37 mm |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kanta | SW 50 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 800 N/mm² |
| Kierteen pituus (b) | 72 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin koneissa ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, AurinkokennoJaa DIN 931 A4-80 M 33X90