DIN 931 A4-80 M 5X95
Kuusioruuvit, osakierre
Nimikkeen numero
09314805 95
Teräslaatu
A4-80
EAN/GTIN
4043377274205
Nettopaino 100:aa kohti
1,578 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
09314805 95
Teräslaatu
A4-80
EAN/GTIN
4043377274205
Nettopaino 100:aa kohti
1,578 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 95 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan korkeus (k) | 3,5 mm |
| Kulmamitta (e) | 8,79 mm |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kanta | SW 8 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 800 N/mm² |
| Kierteen pituus (b) | 16 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin koneissa ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, AurinkokennoJaa DIN 931 A4-80 M 5X95