DIN 933 A2-50 M 39X180
Kuusioruuvit, täyskierre
Nimikkeen numero
0933239 180
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377248602
Nettopaino 100:aa kohti
205,000 kg
Nimikkeen numero
0933239 180
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377248602
Nettopaino 100:aa kohti
205,000 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 39 mm |
| Kokonaispituus (l) | 180 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan korkeus (k) | 25 mm |
| Kulmamitta (e) | 66,44 mm |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kanta | SW 60 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin metallialalla ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, Metallirakennus, JulkisivuJaa DIN 933 A2-50 M 39X180