DIN 933 A2-70 M 20X140
Kuusioruuvit, täyskierre
Nimikkeen numero
0933220 140
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377089915
Nettopaino 100:aa kohti
36,100 kg
Nimikkeen numero
0933220 140
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377089915
Nettopaino 100:aa kohti
36,100 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 20 mm |
| Kokonaispituus (l) | 140 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan korkeus (k) | 12,5 mm |
| Kulmamitta (e) | 33,53 mm |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kanta | SW 30 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin metallialalla ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, Metallirakennus, JulkisivuJaa DIN 933 A2-70 M 20X140